a
NaslovnaRiječ župnikaDOBRO DOŠLI NA WEB STRANICU NAŠE ŽUPE

DOBRO DOŠLI NA WEB STRANICU NAŠE ŽUPE

DOBRO DOŠLI NA WEB STRANICU NAŠE ŽUPE

Hvaljen Isus i Marija!

Dragi prijatelji,

dobro došli na web stranicu župe sv. Petra i Pavla u Šimićima i kapele sv. Ante u Mičijama. Mi smo jedna vjerska zajednica koja vjeruje da obraćanje svijeta počinje s nama. Gospodin nas zove da se odreknemo sami sebe i Njega slijedimo, što počinje sa dnevnim obraćanjem. Uvjereni smo da naša duhovna obnova može imati utjecaj na cijeli svijet i svi ste pozvani da se udružite s nama. Na našoj stranici možete pronaći informacije o naše osam groblja. „Groblje je ogledalo naše vjere!“ … i trudimo se da ih održavamo. Ako imate prigodu doći slaviti Boga s nama u naše mjesto, i kušati mir i tišinu, svi ste dobro došli.

Mir i dobro+

don Anđelo

Podijeli: